Täiendusõppe kvaliteedi ja taseme ühtlustamine

01/01/2025

Täiendusõppe ühtlaselt kõrge tase ülikoolis, keskne koordineerimine ja sihtgruppide parem teenindamine.

TalTechi täiendusõppe kursuste valik täieneb kvaliteetsete e-kursusega, mis täidavad Eesti riigi poolt rohepöörde ja diugipöörde elluviimise ja täiskasvanud elanikkonna koolitamisega seotud eesmärke. Koolitused on seotud ELi toetuste digi- ja rohepöörde meetmete elluviimisega.

Valmib teaduskondade ja avatud ülikooli lektorite poolt 6 e-kursust, mis lähevad ülikooli täienduskoolituse kalendrisse. Kursusi müüakse riikliku koolitustellimuse kaudu või kommertsalustel.2024/2025
Kuulutatakse välja konkurss digipöörde ja rohepöördega seotud e-kursuste loomiseks.2024. a kevad
Lektorid valmistavad väljavalitud e-kursusi ette2024. a suvi
E-kursuste salvestamine2024. a september-november