Maine ja nähtavuse suurendamine Eestis ja rahvusvaheliselt. Projekt nr 1 – väliste kirjutajate võrgustiku kaasamine

Projekti eesmärk on kaasata TalTechi teaduskommunikatsiooni juhi tiimi 5-liikmeline väliste autorite võrgustik, kes on võimelised teadusuudiseid algusest peale looma, sh teadusgrupiga otse suhtlema ning taustamaterjalidega töötama. Väline võrgustik on väga abiks, kui kuhjuvaid teemasid tekib ühele ajaperioodile rohkem ning tänane ülikooli meeskond ei jõua paralleelselt nii paljude teemadega tegeleda.

Väliste kirjutajate võrgustiku tulemusel tekib aastas lisaks ca 100 kaalukat teaduskommunikatsiooni artiklit, mille miinimumlevik oleks 2 kajastust artikli kohta ehk kokku +200 tugevat sisulist kajastust aastas. Head välised kirjutajad mitmekesistavad tehnikaülikooli kuvandit, suurendavad võimsust ülikooli tegemisi kajastada ning kujundavad teadlaste harjumust oma projektidest rohkem rääkida.

Välisautoritelt kaastööde ostmine.pidev